Захисний ефект споживання риби й інтерактивні впливи споживання довголанцюгових поліненасичених жирних кислот на мінеральну щільність кісткової тканини стегна у літніх людей: Фремінгамське дослідження остеопорозу

(Farina EK, Kiel DP, Roubenof R, Schaefer EJ, Cupples LA, Tucker KL)

Довідкова інформація: Поліненасичені жирні кислоти і риба можуть впливати на здоров’я кісток.
Мета: Нашою метою було вивчити зв’язок між харчуванням, що включає поліненасичені жирні кислоти та рибу і мінеральною щільністю стегнової кістки (МЩК) на початку дослідження (1988-1989; к-сть = 854) та зміни за 4 роки у дорослих (к-сть = 623), середній вік 75 років у Фремінгемському дослідженні остеопорозу.

Процедура: заміри МЩК було регресовано на енерго-адаптовані квартилі споживання жирних кислот [омега-3: α-ліноленової кислоти, ейкозапентаєнової кислоти (EПК) докозагексаєнової кислоти (ДГК), і ЕПК + ДГК; омега-6: лінолевої кислоти (ЛК) й арахідонової кислоти (АК); і співвідношення омега-6:омега-3] та на категоризоване споживання риби з поправкою на незалежні змінні. Модифікацію ефекту від прийому ЕПК + ДГК було протестовано на виявлення омега-6.

Результати: Високий рівень споживання (≥3 порцій на тиждень) риби порівняно з нижчим рівнем споживанням супроводжувався забезпеченням МЩК шийки стегна (ШС-МЩК) у чоловіків (темна риба + тунець, темна риба, тунець) і в жінок (темна риба) (Р <0,05). Спостерігався значний взаємозв’язок між споживання АК і ЕПК + ДГК в поперечному перерізі в жінок і в поздовжньому – в чоловіків. Серед жінок із споживанням ЕПК + ДГК на рівні або вище середнього ті, у кого споживанням АК було найвищим, мали вищий середній вихідний рівень ШС-МЩК, порівняно з тими, у кого таке споживанням було нижчим (квартиль 4 в порівнянні з квартилем 1: P = 0,03, P для тенденції = 0.02). Серед чоловіків з найнижчим споживанням ЕПК + ДГК (квартиль 1), ті, у кого найвище споживання АК (квартиль 4) втратили більше ШС-МЩК, ніж чоловіки з найнижчим споживанням АК (квартиль 1; P = 0,04). Споживання ЛК, як правило, супроводжувалося втратою ШС-МЩК у жінок (P для тенденції <0,06).

Висновки: Споживання риби може захистити від втрати кісткової маси. Захисний ефект високого споживання АК може залежати від кількості споживання ЕПК + ДГК.