Підтвердження якості

Продукт сертифікований в національній системі сертифікації УкрСЕПРО

Наша продукція сертифікована в державній системі сертифікації продукції (УкрСЕПРО).
УкрСЕПРО — українська національна система сертифікації, в якій залучено 149 органів з сертифікації продукції (робіт, послуг) та 811 випробувальних лабораторій (центрів).

Сертифікат системи УкрСЕПРО – це є підтвердження того, що продукція, система якості, система управління якістю, система управління довкіллям, кваліфікація персоналу відповідає встановленим вимогам стандартів, визначених чинним законодавством.

Ukrsep

Відзнака високої якості

Німецька робоча група – Arbeitskreis Omega-3 e. V. – має своїм завданням інформування громадськості, експертів і ЗМІ про те, якими важливими є жирні кислоти Омега-3 для здоров’я. Це відбувається на основі сучасних наукових знань.

Arbeitskreis Омега-3 сприяє обміну думками та обговоренню серед учених. Вона також працює з виробниками продуктів харчування для розробки та просування продуктів, які багаті на жирні кислоти Омега-3, в той же час, добре налагоджена та активно просувається концепція здорового харчування. Продукти, які відповідають цим вимогам, можуть нести на собі відзнаку якості Arbeitskreis Омега-3.

Ми в «Нейчрал Фармасютікалс» пишаємося тим, що всі наші продукти відповідають вимогам якості і можуть нести відзнаку якості німецького Arbeitskreis Омега-3.

Дізнайтеся більше про Arbeitskreis Омега-3

ge-logo3