Наші покупці про нас

omega-feedback

«Омега-3 : зручно, швидко та з післяплатою».
“Завдяки відмінному сервісу компанії мені не потрібно постійно пам’ятати про поповнення запасу мого Омега-3, ходити в аптеку та купувати. Наступна порція прибуває завжди вчасно і прямо в мою поштову скриньку. А розрахуватися можна в будь-який зручний час протягом 10 днів.”

Ніна, 75 років, м. Луцьк

Volyn-Lutsk 2_p

«Відмінний сервіс компанії»
“Центр обслуговування клієнтів працює відмінно, оператори дуже ввічливі
та уважні. Я завжди можу подзвонити, уточнити інформацію, що мене
цікавить, зробити додаткове замовлення та дізнатися стан моїх
розрахунків.”

Оксана, 49 років, м. Львів

BKV_1878 Lviv_2p

«Легко замовити, вигідно оплачувати!»
Отримати річний запас продукту відразу, а сплачувати щомісячними внесками протягом року – це вияв довіри до кожного клієнта та впевненість у високій якості власного продукту.”

Микола, 55 років, м.Коломия

zayats_mykola Ivano-Frankivsk reg_2p

«Не дуже любите рибу?   Моя порада – Омега-3!»
“Я не дуже люблю рибу, проте знаю яким необхідним є її споживання для мозку, серця та очей. Тепер для мене це – не проблема, всього 2 капсули Омега-3 на день – ось моє рішення.”

– Іван, 30 років, Камянко-Бузький р-н, Львівська обл..

BKV_1949 Lviv_2p

«Жодного ризику. Лише – якість!»
“Отримавши пропозицію, я нітрохи не вагалася. Я знала, що нічим не ризикую, оскільки, в будь-який момент, можна відіслати непошкоджену упаковку і, звичайно, нічого не оплачувати.”

Тетяна, 50 років, м. Івано-Франківськ

IMG_0681 Ivano-Frankivsk

“Молодь є молодь. Вони не переймаються здоров’ям і самопочуттям у більш зрілому віці. Тому мені довелося потурбуватися про них – каже зі сміхом пані Ірина. – Я взяла справу у свої руки. Тому, коли я отримала пропозицію річного запасу Омега зі знижкою на 1213,69 грн. та безкоштовним термометром, я вирішила діяти, оскільки ми з чоловіком Богданом є дуже задоволені OmegaMarineForte+. Якщо вам дають – потрібно брати– підкреслює пані Ірина. – Тоді я порадила своїм дітям прийматим по 2 капсули Омега щоранку після сніданку – і зараз, після декількох місяців приймання, вони самі переконалися, що це була хороша ідея. Тепер його приймає вся наша родина! Зараз всі ми є щасливі, оскільки впевнені що отримуємо такі корисні організму омега-3 кислоти кожного дня!”

– Ірина, 58 років

Przechwytywanie