Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність компанії «Нейчрал Фармасютікалс» побудована на нашому баченні, бізнес-стратегії та амбіціях. Вона заснована на нашому основному бізнесі і очікуваннях наших власників, членів нашої команди і клієнтів, а також наших основних цінностях і корпоративній культурі.

Ми твердо віримо – такий підхід буде сприяти довірі серед наших клієнтів, створювати цінність для наших клієнтів і групи компанії «Нейчрал Фармасютікалс», а також, дозволить нам зробити свій внесок у те, що є важливим у повсякденному житті. Наприклад, ми хотіли б навчити людей як вести здоровий спосіб життя і допомогти в розумінні важливості цього, а також і в тому як допомагати один одному. Тому ми вирішили підтримати ініціативу, вказану нижче:

AED (Автоматизовані зовнішні дефібрилятори)

Сьогодні наш спосіб життя змінюється. Саме тому ми переконані, що інформування та просвіта населення про важливість і спосіб використання автоматизованого зовнішнього дефібрилятора (АЕD) можуть допомогти багатьом навколо нас у нашому повсякденному житті. Крім того, важливим є навчити людей надавати першу медичну допомогу. Обидві ці речі допоможуть нам підвищити рівень безпеки в громадських місцях і, при потребі, позитивно впливатимуть на наші дії під час порятунку людських життів.
Саме тому, «Нейчрал Фармасютікалс» жертвує кошти на придбання AED-пристроїв, вибравши місця, де вони можуть бути використані якомога більше разів, в тих ринках, де ми активно працюємо.

На даний момент ми пожертвували на придбання 6 АЕD-пристроїв і наша місія полягає в продовженні цієї справи для порятунку якомога більше життів.

TRAINING_1

ACTION_1.jpg