Умови продажу

Договір купівлі-продажу продукції з використанням засобів дистанційного зв’язку(публічна оферта)

Договір купівлі-продажу продукції з використанням засобів дистанційного зв’язку

(публічна оферта)

ТОВ «Нейчрал Фармасютікалс» (далі – Продавець), код ЄДРПОУ 38959565, що знаходиться за адресою: 79012, м. Львів, вул. Сахарова, 42, в особі директора Торнквіста Карла Йонаса, що діє на підставі Статуту, з однієї сторони, та будь-яка особа (далі – Покупець), яка прийняла (акцептувала) дану оферту (пропозицію), уклали цей Договір про наступне:

 1. Визначення термінів

Відділ обслуговування клієнтів (в т.ч. листи, претензії, рекламації) – «Нейчрал Фармасютікалс», а/с 80, м. Львів, Україна, 79000, Телефон +38 032 259 05 50, з 09.00 до 17.00 год. з пон. по пятн.

Подарунок – продукція, що пропонується Продавцем в якості бонуса (додаткова винагорода) до основного Продукту, при замовленні Продукту згідно умов, вказаних Продавцем. Основний Продукт та Подарунок є складовими одного комплекту, Подарунок окремо не продається та не доставляється.

Покупець – фізична особа, що володіє необхідним обсягом цивільної дієздатності і має намір замовити і купити Продукт для власного споживання.

Продавець – ТОВ «Нейчрал Фармасютікалс», код ЄДРПОУ 38959565, що знаходиться за адресою: 79012, м. Львів, вул. Сахарова, 42.

Продаж з використанням засобів дистанційного зв’язку– продаж шляхом надсилання поштою купона-замовлення, по телефону шляхом пропозиції та консультування, або шляхом замовлення через сайт.

Продукт – комплект, що містить дієтичну добавку «ОмегаМарін ФОРТЕ +» у капсулах по 60 та 360 шт. в упаковці та/або комплект, що містить дієтичну добавку «Мультивітамін+» у таблетках по 360 шт. в упаковці. Дієтична добавка належним чином зареєстрована в Україні та рекомендована до споживання для збагачення раціону харчування.

 1. Предмет Договору
  • Продавець зобов’язується на умовах та в порядку, передбаченому цим Договором здійснити продаж Продукту Покупцю, а Покупець – оплатити вартість Продукту, на умовах та в порядку, передбаченому цим Договором.
  • Продавець гарантує, що Продукт належним чином зареєстрований в Україні, не перебуває у праві власності третіх осіб, не є предметом спору, не перебуває під арештом.
  • Покупець та Продавець підтверджують, що цей Договір не є удаваним чи фіктивним правочином, або правочином, укладеним під впливом обману чи тиску.
 2. Права та обов’язки Продавця
  • Продавець має право:

– в односторонньому порядку розірвати Договір у випадку істотного порушення Покупцем умов Договору.

3.2. Продавець зобов’язаний:

– виконувати умови цього Договору;

– здійснювати доставку Продукту Покупцеві через відділення поштового зв’язку Укрпошти;

– перевірити якісні та кількісні характеристики Продукту перед відправленням Продукту.

 1. Права та обов’язки Покупця

4.1 Покупець має право:

– оформити замовлення шляхом надсилання Покупцем купону-замовлення на поштову адресу Продавця або по телефону;

– вимагати від Продавця виконання умов цього Договору;

– в односторонньому порядку призупинити або повністю розірвати Договір, повідомивши про такий свій намір компанію «Нейчрал Фармасютікалс»  письмово, за адресою: 79012, Львів, вул. Сахарова, 42 та / або за номером телефону +38 032 259 05 50 , повідомивши номер клієнта, який вказаний на рахунках, отриманих з посилками.

4.2. Покупець зобов’язаний:

– отримати Продукт та оплатити замовлення на умовах післяоплати протягом 10 днів від дня отримання Продукту;

– ознайомитися з інформацією про Продукт;

– оплатити непогашену суму грошей за попередньо здійснені замовлення та отримані посилки до моменту припинення договору.

 1. Персональні дані та їх захист

5.1. При оформленні стартового замовлення Покупець зобов’язується надати про себе усю необхідну інформацію для забезпечення ефективного обслуговування: стать, ім’я, прізвище, дату народження, повну адресу, контактний номер телефону і адресу електронної пошти (при наявності). Ця інформація вноситься Покупцем в реєстраційний бланк-замовлення, або повідомляється усно по телефону консультанту відділу обслуговування і може бути в подальшому відредагована Покупцем при зміні даних. Цим самим Покупець надає згоду Продавцю на всі види обробки своїх персональних даних, передбачених Законом України «Про захист персональних даних» , включно з передачею таких даних на обробку третім особам/контрагентам продавця, з метою здійснення продавцем своєї господарської діяльності, та включення їх у Базу персональних даних Продавця , яка буде використовуватись для цілей його господарської діяльності.

5.2. Продавець не має права змінювати інформацію про Покупця без його згоди.

5.3. Продавець гарантує захист персональних даних Покупця та зобов’язується використовувати їх суто в межах дії даних Умов продажу.

5.4. Факт оформлення замовлення свідчить про згоду Покупця на укладання договору купівлі-продажу дистанційним способом і про те, що Покупець ознайомлений та згодний з цим Договором в цілому.

 1. Порядок оформлення замовлення

6.1. Оформлення стартового замовлення:

6.1.1. Оформлення стартового замовлення відбувається шляхом надсилання Покупцем купону-замовлення, який міститься у друкованих виданнях регіону Покупця на поштову адресу Продавця, або телефоном, коли співробітники Відділу обслуговування Продавця телефонують Покупцю та пропонують скористатися можливістю оформити стартове замовлення. Покупець має право самостійно зателефонувати за номером +38 032 259 05 50 та оформити стартове замовлення.

6.1.2. Замовлення вважаються прийнятими з дня отримання Продавцем купону-замовлення поштою або з дня їх оформлення по телефону.

6.1.3. Стартову доставку Покупець отримує протягом 7 днів після отримання Продавцем купону-замовлення.

6.2. Оформлення наступного замовлення

6.2.1. Наступне замовлення оформляється у вигляді  замовлення річного курсу Продукту зі знижкою (2 упаковки по 360 капсул), згідно умов пропозиції;

6.2.2. Якщо Покупець відмовляється отримувати наступне замовлення, згадане у п. 6.2.1., то Продавець має право запропонувати йому іншу пропозицію, в тому числі, в усній формі.

6.2.3. Безкоштовна роздача стартового замовлення за умови оформлення наступного замовлення Продукту при виконанні умов пропозиції відбувається в рекламних цілях і з метою пропагування та реклами господарської діяльності Продавця, тобто з метою залучення широкого кола Покупців, розповсюдження серед них в будь-якій формі і будь-який спосіб інформації про Продукт Продавця, а також для формування і підтримки у Покупців інтересу до Продукту.

 

 1. Умови доставки Продукту

7.1 Після завершення обробки замовлення Продавець здійснює доставку Продукту Покупцю. Доставка здійснюється через відділення поштового зв’язку Укрпошти. Доставка здійснюється виключно в межах території України на адресу поштового відділення, згідно даних , вказаних Покупцем при укладанні договору, або прямо у поштову скриньку Покупця (залежно від виду замовлення).

7.2. Витрати на доставку стартового замовлення оплачує Покупець, а витрати на всі наступні замовлення оплачує завжди Продавець.

7.3. Замовлення, доставлені в поштові відділення зв’язку, які Покупець повинен забрати особисто, зберігаються на відділенні 30 днів, після чого вони повертаються назад Продавцю. Плата за послуги зберігання починає нараховуватись з 6-го дня зберігання, такі послуги тарифікуються згідно  Тарифів Укрпошти, сплачуються Покупцем на її користь і не залежать від Продавця. Заявлені строки доставки замовлень можуть коригуватись в залежності від віддаленості Покупця від складу Продавця. Але, зазвичай, не перевищують 14 днів.

7.4. Замовлення вважається доставленим а, зобов’язання Продавця по договору купівлі-продажу – виконаним в момент доставки замовлення в поштову скриньку Покупця, або в момент, коли Покупець забрав замовлення у поштовому відділенні Покупця.

 

 1. Порядок оплати замовлення

8.1. Оплата замовлення здійснюється поштовими переказами в національній валюті України, на ім’я Продавця , згідно реквізитів, вказаних у бланках поштового переказу, що знаходяться всередині посилки.

8.2. Рахунки оплачуються на умовах післяоплати, на протязі 10 днів від дати отримання посилки. Оплату можна здійснити у будь-якому відділенні Укрпошти. При оплаті рахунку Покупцем сплачується плата за приймання платежу, згідно тарифів  Укрпошти і на користь Укрпошти. Тарифи Укрпошти за цей вид послуги не залежать від Продавця.

8.3. Покупець зобов’язаний оплатити рахунок вчасно та у повному обсязі.

 1. Ціна договору

9.1. Ціна Продукту визначається Продавцем. Продавець має право застосовувати на наступні замовлення різні ціни для продажів через різні канали збуту.

9.2. Ціни та розміри знижок, що пропонуються Покупцям через різні канали збуту, є доступними (публічними) для всіх існуючих та потенційних покупців та обмежені по часі умовами  пропозиції.

9.3. Ціни вказані з врахуванням всіх необхідних податків та зборів та без врахування плати за здійснення платежу та за зберігання Продукту на поштовому відділенні більше 6 днів.

9.4. Ціни на Продукт після знижки,  вважаються договірними цінами між Продавцем та Покупцем.

9.5. Продавець залишає за собою право змінювати ціни без повідомлення Покупців. Оплата Покупцями уже зроблених замовлень до моменту підняття цін, здійснюється згідно цін, що діяли на момент замовлення Продукту.

9.6. Продавець має право здійснювати розсилку Подарунків Покупцям, як складову одного комплекту замовленого Продукту. Предмет Подарунка, його кількість та якісні характеристики Продавець повідомляє Покупця у одній з попередніх доставок.

 1. Умови повернення Продукту

10.1.Покупець має право надіслати за власний рахунок Продукт у непошкодженій упаковці протягом 14 днів від дати його отримання (дата визначається по даті поштового штемпеля), не вказуючи причини повернення, і тим самим, розриваючи договір.

10.2. З приводу рекламації Покупець може звернутись у Відділ обслуговування клієнтів та отримати інструкцію щодо своїх подальших дій та документального оформлення вимоги замінити Продукт неналежної якості або Продукт з недоліками чи повернути кошти, які були заплачені.

10.3. Пошкоджену під час пересилання продукцію Продавець зобов’язується замінити без додаткової оплати.

 1. Відповідальність Сторін та вирішення спорів

11.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством України.

11.2. Продавець зобов’язується виконати замовлення Покупця, відповідно до даних Договору

11.3. У разі виникнення спорів, пов’язаних з виконанням Сторонами цього Договору, Сторони зобов’язуються вирішувати їх шляхом переговорів з дотриманням претензійного порядку. Термін розгляду претензії — 7 (сім) календарних днів від дати її отримання. По спорах у зв’язку із стягненням заборгованості з Покупця дотримання претензійного порядку не потрібно.

11.4. Продавець має право залучати третіх осіб, які забезпечуватимуть інформаційну та адміністративну підтримку при стягненні заборгованості з покупця.

 1. Форс-мажорні обставини

12.1. Сторони не несуть відповідальності за невиконання будь-якого зі своїх зобов’язань, якщо доведуть, що таке невиконання було викликано форс-мажорними обставинами, тобто подіями або обставинами, дійсно знаходяться поза межами контролю такої Сторони, настали після укладення цього Договору, а також носять непередбачений і невідворотний характер.

12.2. До форс-мажорних обставин належать, зокрема, природні явища та катаклізми, страйки, повені, пожежі, вибухи, обмерзання, війни (як оголошені, так і неоголошені), загибель товару, затримки перевізників, викликані аваріями або іншими несприятливими умовами, ембарго, техногенні катастрофи, обмеження, що накладаються державними органами (включаючи пріоритети, офіційні вимоги, квоти і ціновий контроль), якщо ці обставини безпосередньо вплинули на виконання цього Договору.

 1. Порядок розірвання Договору

13.1.Покупець не зобов’язаний здійснювати подальші покупки після замовлення стартової упаковки. В будь-який момент Покупець має право призупинити або повністю припинити підписку, шляхом повідомлення про такий свій намір компанію «Нейчрал Фармасютікалс» письмово, за адресою: а/с 80, м. Львів, Україна, 79000, та/або за номером телефону +38 032 259 05 50, повідомивши номер клієнта, який вказаний на рахунках, отриманих з посилками.

13.2.Покупець зобов’язаний оплатити непогашену суму грошей за попередньо здійснені замовлення та отримані посилки до моменту припинення договору.

 1. Прикінцеві положення

14.1. Усі повідомлення, які передбачені цим Договором та надсилаються Продавцем Покупцеві, вважаються надісланими належним чином, якщо вони надіслані з використанням засобів дистанційного зв’язку на підставі персональних даних та контактної інформації, що були надані Покупцем у порядку, передбаченому цим Договором.

14.2 Претензії щодо придбаного Продукту, пропозиції стосовно діяльності Продавця, запити про надання інформації та інша інформація приймаються Відділом обслуговування клієнтів наступними шляхами:

– за телефоном: +38 032 259 05 50;

– на поштову адресу: а/с 80, м. Львів, Україна, 79000.

 

 1. Інформація про Продавця

Найменування Продавця: Товариство з обмеженою відповідальністю «Нейчрал Фармасютікалс».

Юридична адреса: 79012, м. Львів, вул. Сахарова, 42.